PROBUZENÍ!

Cirkusákům zdar a těm co sou FREŠ obzvlášť!

Je to už nějakej ten pátek co nám festival skončil, dokonce i prázdniny už nejsou nějakou dobu přítomností. A zatímco někteří odpočívali, někteří cestovali, jiní si váleli šunky doma nebo pilně trénovali svoje cirkusácký dovednosti, my jezdili všude možně, vymetli kdejakej kout republiky, sbírali kontatky, zážitky a potkávali lidi. A nyní nastává doba prozření, realita, kroužky a povinnosti. A taky poohlédnutí se za FM2015, konstatování, že to bylo suprprímaperfektoultramegakrutopřísnělibový, že děkujeme všem co dojeli, že sme rádi že se vám u nás líbilo, že ste tu zažily úžasný věci, že vznikly nový kamarádství, že cirkusový skilly všech účastníku jsou díky tomuto setkání zas o pár levlů vejš a takovýchto ‚že‘ by mohl být ještě celej pytel nebo dva. Ale pojďme k tomu podstatnějšímu. A to sice k dalšímu ročníku FM.

Takže pro vás máme dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou… taky dobrou. Tou první je, že FrešManéž016 BUDE. A ta druhá? Že už je znám i termín konání. Takže pokud si dočetl/a až sem: zvedni se, dojdi si pro diář, cestou si sežeň nějakej zvýrazňovač a zapiš si datum 9. – 12.6. 2016!

Těšit se budeme na všechny, kdo by si chtěl zavzpomínat nebo omrknout jak a co se dělo na minulým ročníku, galerie je aktualizovaná, popř. nás sleduj na https://www.facebook.com/fresmanez kde najdeš nejnovější info, který bude postupně pribývat, je tam rozsáhlejší galerie a spoustu dalšího. Tak neváhej a lajkuj!

Plus bude v průběhu podzimu ještě jeden bonus ale to bych předbíhal.

Užívejte, trénujte, cirkusujte a hlavně: STAY FREŠ!

Share Button