Program 2019

		        

Pátek 7.6.2019

14.00 – MIXÉR

V tomto bloku se vám se svými krátkými výstupy představí účastníci z CIRQUEONu, domácí omladina z LeGRANDA, studenti pražského francouzského Lycea, bratia a sestry z bratislavského CIRKUS-KUSu a taky nesmíme zapomenout na naše kamarády z dalekého Stuttgartu. Partička je to vypečená a jejich dovednosti jsou rok od roku neuvěřitelnější, tak se nechme překvapit, co nám vezou letos.

Vstupné dobrovolné.

POZOR ZMĚNA – posunuto na 20.00 – COLLECTIVE MOMENTUM – Pokoj 

Jednoho dne budu krásná, budu dokonalá a jako krásný a dokonalý pták přeletím všechny zdi a stíny mého pokoje. Pokoj je někde uvnitř. Pokoj je plný prachu, harampádí, závěsné akrobacie, vzpomínek, snů a pochybností. Pokoj ukrývá nejskrytější myšlenky, touhy a obavy. Pokoj má vysoké zdi, jedno okno a tím je vidět ven.

Vstupné dospělí 150/děti 100.

Sobota 8.6.2019

14.00 – CIRKUS LEGRANDO – Za almarou

Cirkusová variace na Alenku v říši divů. Pojďte spolu s nejmladší sekcí artistů objevovat rozmanitý svět za skříní, kde vás čeká nejedno překvapení. Stanete se svědky malebných situací, spatříte stvoření dosud nevídaná, a kdo ví, třeba se i vy stanete přímou součástí tohoto prapodivného světa, ve kterém je možné skoro vše.

Vstupné dobrovolné.

19.00 – RENEGÁT  

Je to open stage, otevřené pódium, řízené i neřízené, nikdy nikdo neví, s čím artista vystoupí. O překvapení zde není nouze, o kreativitu už vůbec ne. Budete pobavení, nadšení, okouzlení, udivení. A nakonec i utleskaní.

Vstupné dobrovolné.

Stay freš!